Aktualności
X Winobraniowe Spotkania Teatralne
Monodram
Leony 2007
Zespół art.
Repertuar
O repertuarze
W przygotowaniu
Przegląd Współczesnego Dramatu
II Letni Festiwal Off Teatr
Winobraniowe Spotkania Teatralne
Powinobraniowe Spotkania Teatralne
Nowe fotele
Sponsorzy
Noce poezji
Oferta dla szkół
Leony 2006
Kronika
Archiwum
O Teatrze
Wydawnictwa
Linki
Przetargi
Projekty
Kontakt
Liczba odwiedzin:
000000
od 10.04.2007

Repertuar

   MARZEC 2006

SCENA DUŻA

Data Godz. Tytuł
śr. 01.03 11.30 SZAŁAPUTKI
cz. 02.03 11.30 SZAŁAPUTKI
pt. 03.03 11.30 SZAŁAPUTKI
sb. 04.03 19.00 EGZEKUTOR 
nd. 05.03 12.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW 
                                                             PREMIERA PRASOWA
pn. 06.03 10.00 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ
śr. 08.03 19.00 HARPAGON  
cz. 09.03 10.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
pt. 10.03 10.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
sb. 11.03 19.00 RECILAL MICHAŁA BAJORA"30/30" NAJWIĘKSZE PRZEBOJE
nd. 12.03 18.00 HARPAGON
wt. 14.03 10.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
śr. 15.03 10.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
cz. 16.03 10.00 HARPAGON
sb. 18.03 17.30
 
20.30
 
ZENON LASKOWIK, WŁADYSŁAW SIKORA „O’PYRA ZA 3 GROSZE” – KABARET
ZENON LASKOWIK, WŁADYSŁAW SIKORA „O’PYRA ZA 3 GROSZE” – KABARET
pt. 24.03  19.00 OTWARCIE VIII PRZEGLĄDU WSPÓŁCZESNEGO DRAMATU
19.30 SPUŚCIZNA                                                      PRAPREMIERA
sb. 25.03  19.00 TIRAMISU – Laboratorium Dramatu TAT(Warszawa) **
nd. 26.03  12.00
19.30
TYMOTEUSZ RYMCIMCI 
MEIN KAMPF Staatstheater (Cottbus) ** 
     
wt. 28.03  19.00 SPUŚCIZNA                                           PREMIERA STUDENCKA
pt. 31.03  19.30 STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - KONCERT
sb. 01.04  19.00 KRYNICKI OSTANIEC, RZECZ O NIKIFORZE 
                                                     – Teatr L. Solskiego (Tarnów)
nd. 02.04  12.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW

SCENA KAMERALNA

Data Godz. Tytuł
pt. 03.03 19.00 KORONACJA
śr. 08.03 20.45 FRANCUSKA MIŁOŚĆ
pt. 10.03 19.00 MIESZANKA FIRMOWA, CZYLI POCIĄG DO ABSURDU
nd. 12.03 12.00 JAŚ I MAŁGOSIA
pt. 17.02 19.00 PROWINCJONALNY PLAYBOY
nd. 19.03 12.00
19.00
SZAŁAPUTKI
KORONACJA  
nd. 26.03  18.00 FILOZOFIA PO GÓRALSKU – Teatr Studio (Warszawa)
wt. 28.03 10.00 CZEŚĆ FASZYSTO!   
śr. 29.03  10.00 CZEŚĆ FASZYSTO!   
cz. 30.03 10.00
19.00
CZEŚĆ FASZYSTO!
TANGO
– Teatr Drewniana Kurtyna (Żary)
pt. 31.03 18.00 AUTOREVERSE – Teatr im. J. Osterwy (Gorzów Wlkp.)

SCENA STAŃCZYK

Data Godz. Tytuł
pn. 20.03 19.00 POKÓJ 121 i SUBLOKATORZY – KONCERT

PRZEDSTAWIENIA WYJAZDOWE

Data Godz. Tytuł
sb. 04.03 17.00 OŻENEK                                                                    WOLSZTYN
nd. 05.03 16.00
18.30
OŻENEK                                                                  ŚWIEBODZIN
OŻENEK
                                                                  ŚWIEBODZIN
śr. 08.03 10.00
17.00
SZAŁAPUTKI                                                            NOWA SÓL
EGZEKUTOR
                                                       
ŚWIĘTOSZÓW
nd. 12.03 11.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW    WROCŁAW
pn. 13.03 19.00 SZALONE NOŻYCZKI                                            DZIERŻONIÓW
wt. 14.03 10.00 SZALONE NOŻYCZKI                                            DZIERŻONIÓW
śr. 15.03 19.00 SZALONE NOŻYCZKI                                                 SZCZAWNO
nd. 19.03 09.00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW      GŁOGÓW
wt. 21.03 09.30
11.00
OPOWIEŚC WIGILIJNA                                             GRUDZIĄDZ
OPOWIEŚC WIGILIJNA
                                            GRUDZIĄDZ
śr. 22.03 09.30
11.00
OPOWIEŚC WIGILIJNA                                             GRUDZIĄDZ
OPOWIEŚC WIGILIJNA
                                             GRUDZIĄDZ
sb. 25.03 18.00 PRYWATNA KLINIKA                                                  GŁOGÓW
nd. 26.03 18.00 EGZEKUTOR                                             TARNOWO PODGÓRNE
śr. 29.03 19.00 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ                                   SZCZAWNO
cz. 30.03 19.00 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ                                     ŚWIDNICA
pt. 31.03 11.00
18.00
HARPAGON               VIII POLKOWICKIE DNI TEATRU POLKOWICE
HARPAGON               VIII POLKOWICKIE DNI TEATRU POLKOWICE
sb. 01.04 18.00 SPUŚCIZNA                                                                       ŻARY
nd. 02.04 19.00 MADE IN POLAND - Teatr im. Modrzejewskiej (Legnica)        WINIARNIA

 

Ostatnia aktualizacja 18.12.2007r. g.21:02
Wersja do druku e-mail wstecz wstecz do góry do góry
24.10.2020 r.
Najbliższe przedstawienie:


Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje oraz repertuar LT, wpisz swój adres e-mail:

dodaj usuń
OK
 
Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz je zadać naszym pracownikom:
Impresariat LT


Łączy Nas ZielMAN

Zielonogórski Ośrodek Kultury
Zielonogórski
Ośrodek Kultury


Pajacyk

Serwis internetowy Lubuskiego Teatru dostępny jest za pośrednictwem ZMSK ZielMAN - www.zielman.pl