Aktualności
X Winobraniowe Spotkania Teatralne
Monodram
Leony 2007
Zespół art.
Repertuar
O repertuarze
W przygotowaniu
Przegląd Współczesnego Dramatu
II Letni Festiwal Off Teatr
Winobraniowe Spotkania Teatralne
Powinobraniowe Spotkania Teatralne
Nowe fotele
Sponsorzy
Noce poezji
Oferta dla szkół
Leony 2006
Kronika
Archiwum
O Teatrze
Wydawnictwa
Linki
Przetargi
Projekty
Kontakt
Liczba odwiedzin:
000000
od 10.04.2007

Kronika
Sezon 2004/2005

Czerwiec 2005

2 czerwca odbyło się 125. przedstawienie „Księżniczki na ziarnku grochu” w reżyserii Joanny Łupinowicz.

3 czerwca na rynku we Wschowie aktorzy LT zaprezentowali widowisko plenerowe „Nowe Miasto”. Rzecz dzieje się w XVII w. i dotyczy nadania praw lokacyjnych Nowemu Miastu za murami Wschowy, które przygarnęło uciekinierów ze zniszczonego przez wojnę trzydziestoletnią Śląska. W widowisku wystąpili: Marta Artymiak, Wojciech Czarnota, Marcin Wiśniewski i Jacek Zienkiewicz. Autorką scenariusza jest Małgorzata Masłowska.

100. spektakl „Pinokia” C. Collodiego w adaptacji Andrzeja Bucka i reżyserii Daniela Kustosika odbył się w naszym Teatrze 10 czerwca. W roli tytułowej – Wioletta Sokal.

Pod kierownictwem reżysera Piotra Łazarkiewicza, w Salonie Artystycznym STAŃCZYK, odbyła się 13 czerwca otwarta próba czytana sztuki Ireneusza Kozioła „Spuścizna”. Na próbie obecny był autor (w latach osiemdziesiątych – aktor LT). Dyskutowano o mechanizmach trwania patologii, o emocjach i różnych rodzajach zła, które są blisko nas. Trzeba o nich wiedzieć, aby się ich nie bać.

Dwa dni później – 15 czerwca pokaz „Kołowrotka”, przygotowanego przez grupę Incognito, skupiającą młodzież licealną i gimnazjalną , pod kierownictwem artystycznym Elżbiety Donimirskiej i Kingi Kaszewskiej Brawer. Spektakl, będący owocem kilkumiesięcznej pracy warsztatów teatralnych, został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność.

17 czerwca odbył się Koncert Finałowy, podczas którego podano do wiadomości wyniki tegorocznego Plebiscytu LEONY 2005. Tytuły najpopularniejszych aktorów LT w sezonie 2004/2005 otrzymali Marta Artymiak i Wojciech Czarnota. Ulubiona postać ze scenicznej bajki to Pinokio, grany przez Wiolettę Sokal w spektaklu C. Collodiegio . Zdaniem studentów i pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego, najciekawszą premierą sezonu był „Ożenek” M. Gogola w reżyserii Bogdana Kokotka. Koncert, prowadzony przez red. Jacka Stefanowicza z Radia Zachód i Waldemara Trębacza, wypełniły piosenki ze spektakli Lubuskiego Teatru.

Piosenek z „Czerwonego Kapturka” słuchali nasi najmłodsi widzowie, zgromadzeni 21 czerwca pod zielonogórskim ratuszem. Śpiewali aktorzy LT – Wioletta Sokal i Ludwik Schiller.

Podobnie jak w ubiegłym roku, nasz Teatr był współorganizatorem odbywającego się w lipcu i sierpniu Lata Muz Wszelakich. Zmieściły się w nim spektakle i recitale, przedstawienia dla dorosłych i dzieci, przygotowane przez nasz Teatr i teatry z różnych miast Polski. Lato Muz Wszelakich zakończyła 27 sierpnia Noc Kabaretowa Lubuskiego Teatru, podczas której oglądano „Mieszankę firmową” i „Dyrektor kazał zrobić kabaret”.

Zrealizowany na scenie Lubuskiego Teatru „Łgarz” C. Goldoniego, w reżyserii Jerzego Bończaka, w sierpniu stał się spektaklem plenerowym. W tej postaci obejrzała go publiczność Polkowic, Zielonej Góry oraz Żar.

Maj 2005

6 maja - entuzjastycznie przyjęty przez publiczność – Janusz Radek ze spektaklem „Królowa nocy”. Scenariusz i reżyseria – Janusz Czuj.

Nazajutrz nasza „Prywatna klinika” pojechała do Piły.

10 i 11 maja gościliśmy „Zemstę” A. Fredry, w reżyserii Tomasza Szymańskiego, zrealizowaną przez zespół Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie. Scenografię zaprojektowała Barbara Zachmoc, muzykę skomponował Mariusz Matuszewski; choreografia – Juliusz Stańda .

Od 12 maja nasi aktorzy ruszyli w drogę: „Dyrektor kazał zrobić kabaret” – tym razem w Sulechowie, „Łgarz” bawił w Żarach a „Detektyw, pies Bobi i lustro” – we Wrocławiu. „Śluby panieńskie” odbyły się w Lubinie.

Także 12 maja w Galerii LT Na Balkonie – otwarcie wystawy fotograficznej „Moje ziarnko Afryki”. Autorka zdjęć, nasza aktorka Marta Artymiak, w marcu na zaproszenie TVN uczestniczyła w wyprawie do Kenii i Tanzanii.

 

Kwiecień 2005

Drugą odsłonę tegorocznego Przeglądu Współczesnego Dramatu rozpoczęła „Koronacja” Marka Modzelewskiego w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Spektakl odbył się 1 kwietnia. Nazajutrz obejrzeliśmy „Skrzyneczkę bez pudła” A. Sadowskiego według W. Dymnego w interpretacji aktorów Teatru im. A. Mickiewicza z Częstochowy. A potem – w żałobie, która objęła cały kraj – odwołaliśmy wszystkie spektakle. Przegląd został wznowiony 12 kwietnia. Aktorzy warszawskiego Teatru Powszechnego Władysław Kowalski i Cezary Kosiński wystąpili w reżyserowanym przez Piotra Cieplaka „Egzemplarzu”. Potem był spektakl Leszka Mądzika zatytułowany „Odchodzi”, w wykonaniu Sceny Plastycznej KUL. Towarzyszyło mu otwarcie wystawy fotografii Leszka Mądzika „Gombrowicz. Korzenie”. Następnego wieczoru Teatr Dramatyczny z Wałbrzycha zaprezentował „Piaskownicę” Michała Walczaka w reżyserii Piotra Kruszczyńskiego. 16 kwietnia - monodram Wojciecha Kuczoka w reżyserii Magdaleny Piekorz „Doktor Haust”, w którego wcielił się Michał Żebrowski. W następnym tygodniu: Teatr Provisorium i Kompania Teatr z Lublina z dwiema sztukami – „Do piachu” Tadeusza Różewicza i „Trans-Atlantyk” Witolda Gombrowicza.

23 kwietnia wystąpił na naszej scenie piosenkarz i aktor bardzo lubiany przez zielonogórską publiczność. Michał Bajor w programie „Za kulisami” śpiewał piosenki ze swoich najnowszych i nieco starszych płyt.

W drugiej dekadzie kwietnia „Moralność pani Dulskiej”, z Anną Seniuk w roli głównej, pojechała do Wrocławia,”Śluby panieńskie” - do Polkowic , „Czerwony Kapturek” – do Kościana. „Prywatna klinika” była w Pile a „Pinokio” w Częstochowie i Głogowie. Również w kwietniu „Szalone nożyczki” można było obejrzeć w Lublinie .

Premiera „Łgarza” Carlo Goldoniego, w reżyserii Jerzego Bończaka, odbyła się na naszej scenie 29 kwietnia. Scenografię zaprojektował Marek Chowaniec, kostiumy – Ewa Borowik. Opracowaniem muzycznym zajęła się Małgorzata Małaszko-Stasiewicz a choreografią Juliusz Stańda. W roli tytułowej – Wojciech Czarnota.

 

Marzec 2005

2 marca spektakl „Chamlet, czyli źle się dzieje w państwie duńskim” obejrzała publiczność Słupcy.

Nazajutrz zapoczątkowaliśmy obecność LT w tegorocznych VII Polkowickich Dniach Teatru, prezentując „Pętlę” Marka Hłaski, a w dwa dni później gogolowski „Ożenek” z Anną Seniuk w roli swatki Fiokły.

6 marca „Ożenek” gościł w Krośnie Odrzańskim, a „Cynowy żołnierzyk” we Wrocławiu.

Podczas drugiego weekendu marca bardzo młodzi widzowie w Dzierżoniowie obejrzeli „Tymoteusza Rymcimci”, natomiast zupełnie dorośli – w Świebodzinie „Prywatną klinikę”, a we Wrocławiu „Szalone nożyczki”.

W tym samym czasie na naszej scenie gościliśmy Andrzeja Poniedzielskiego – poetę, barda, twórcę wieczorów kabaretowych w łódzkiej Piwnicy Artystycznej „Przechowalnia”.

31 marca nasze „Śluby panieńskie” w reżyserii Ireny Jun pojechały do Wrocławia.

 

Luty 2005

W pierwszych dniach lutego „Cynowy żołnierzyk” i „Prywatna klinika” odwiedziły Żary. Najmłodsza publiczność Świebodzina obejrzała „Pożarcie królewny Bluetki”.

10 lutego zagraliśmy „Poskromienie złośnicy” we Wrocławiu a dwa dni później „Ożenek” Gogola w Międzyrzeczu.

13 lutego gościliśmy na naszej scenie laureata Grand Prix 24. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu Janusza Radka. Recital i promowana płyta nosiły tytuł „Serwus Madonna”.

Tegoroczne Walentynki obchodziliśmy nie tylko z fredrowskimi „Ślubami panieńskimi”, ale także w rytmie tanga. Od „Jesiennych róż” po „Yo soy Maria” Astora Piazzoli w wykonaniu aktorów LT.

W lutym wróciła na naszą scenę – w zmienionej obsadzie - „Koronacja” Marka Modzelewskiego. Beatę Beling i Krzysztofa Dzioba zastąpili Marta Artymiak i Jacek Zienkiewicz.

25 lutego, poprzedzona premierą studencką, odbyła się szósta w bieżącym sezonie, premiera Lubuskiego Teatru: „Mieszanka firmowa, czyli pociąg do absurdu”. Wyborem tekstów (m.in. Woody`ego Allena, Jeremiego Przybory, Jerzego Wittlina) i opracowaniem scenicznym zajęli się Kinga Kaszewska – Brawer i Wojciech Brawer, których zobaczyliśmy również na scenie. Muzyka, opracowanie muzyczne i aranżacje – Jerzy Bechyne. ”To taki inny teatr. Według mnie absurdalny, a jak chcą inni, specyficznie kabaretowy” – mówi o spektaklu Kinga Kaszewska – Brawer.

W dniach 21 – 28 lutego trwał na naszej scenie przegląd teatrzyków dziecięcych, zorganizowany przez Przedszkole nr 17. Maluchy prezentowały własne przedstawienia i oglądały spektakle Lubuskiego Teatru.

W lutym – urodzaj na jubileuszowe przedstawienia: 10. „Po latach o tej samej porze” ( i w ciągłych podróżach – Wschowa, Żagań, Szprotawa, Przeźmierowo), 25. „Prywatnej kliniki” i 50. „Czerwonego Kapturka”.

 

Styczeń 2005

Tegoroczny karnawał w Lubuskim Teatrze rozpoczął 8 stycznia „Ożenek” M.Gogola. Wpisane do karnetu przedstawienia to również „Prywatna klinika”, „Szalone nożyczki” a na zakończenie – komedia romantyczna „Po latach o tej samej porze” z Ewą Dałkowską i Jackiem Różańskim.

9 stycznia odbył się na naszej scenie koncert zatytułowany „Poeci dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, w którym usłyszeliśmy grupę „Nie o niczym” i aktorów LT: Martę Artymiak, Jacka Zienkiewicza i Artura Belinga. Odbyła się także promocja książek poetyckich wydanych w roku2004 i prezentacja etiud teatralnych „Powód” i „Trzy”. Całość prowadził Jarosław Dulęba.

15 stycznia na Scenie im.St.Hebanowskiego odbyła się premiera „Cynowego żołnierzyka”według H.Ch.Andersena. Autorem scenariusza, inscenizacji i opracowania muzycznego jest reżyser spektaklu Jacek Pietruski., scenografię przygotowała Barbara Poczwardowska.

27 stycznia zakończyła się prowadzona od października ubiegłego roku, pod patronatem „Gazety Lubuskiej”, akcja „Usiądź dobrze! Usiądź wygodnie!”. W jej wyniku nabywców znalazły 32 fotele na sali im.St.Hebanowskiego. „Właściciele” otrzymali z rąk Dyrektora Andrzeja Bucka stosowne certyfikaty. Odbyło się również symboliczne otwarcie Sceny Kameralnej po zakończonym remoncie i modernizacji. Widownię wypełniły nowe fotele, które zawdzięczamy marszałkowskiej dotacji (50 tys. zł) oraz udziałowi nabywców, których nazwiska zostały umieszczone na tabliczkach, zdobiących oparcia siedzisk. Uroczysty wieczór zakończył koncert pt. „Tango. Zapach miłości” z udziałem naszych aktorów Marty Artymiak, Wojciecha Czarnoty i Jacka Zienkiewicza. Wystąpiła także młoda gwiazda polskiej piosenki Anna Ozner. Towarzyszył im zespół muzyczny pod kierownictwem Pawła Kraszewskiego.

W styczniu „Pożarcie królewny Bluetki” i „Ożenek” obejrzała publiczność Wrocławia, „Szalone nożyczki” wystąpiły w warszawskim Teatrze Na Woli, a Kabaret LT POD LEONEM zaprezentował swój program w Krośnie Odrzańskim.

 

Grudzień 2004

Tolerancja – pod takim hasłem odbyła się I edycja konkursu „Debiut Roku 2004”, przeznaczonego dla studentów roku dyplomowego oraz absolwentów szkół artystycznych ostatnich 2 lat. Konkurs został ogłoszony przez Fundację Malarstwa Europejskiego Pro Picturae i BRE Bank. Nadesłano około 160 prac. W grupie 20 finalistów (wystawę ich prac można było oglądać w siedzibie BRE Banku przy Placu Teatralnym w Warszawie) znalazła się studentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, grafik komputerowy naszego Teatru, Agnieszka Migdałek.

1 grudnia, w Światowym Dniu Walki z AIDS, w Lubuskim Teatrze odbyły się trzy spektakle „Byłam dziewczyną...” według prozy Barbary Samson, w adaptacji Andrzeja Bucka i reżyserii Artura i Beaty Beling.

Tegoroczna 8. Noc Poetów rozpoczęła się 2 grudnia prezentacją performance Beaty Beling „Nić – poezja i obiekty” opartego na wierszach napisanych przez osoby chore na schizofrenię. Następnego wieczoru słuchaliśmy Jacka Różańskiego w recitalu „Życie to nie teatr”. Aktor Teatru Narodowego śpiewał teksty Edwarda Stachury z muzyką Jerzego Satanowskiego.

5 grudnia nasza „Opowieść wigilijna” pojechała do Wrocławia a „Ożenek” do Żar. Kilka dni później „Szalone nożyczki”, z udziałem Zdzisława Wardejna, obejrzała publiczność Opola i Wrocławia.

16 grudnia w Skansenie w Ochli odbyło się teatralne spotkanie opłatkowe z udziałem ks. Biskupa Adama Dyczkowskiego, połączone ze spektaklem pt. „Pastorałki” wg Tytusa Czyżewskiego. W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście: wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego mec. Kazimierz Pańtak, dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Mieczysław Jerulank, ks.Zbigniew Stekiel, Anna Polus z Urzędu Marszałkowskiego oraz Irena Lew dyrektor Muzeum Etnograficznego w Ochli.

19 grudnia na naszej scenie odbyło się dwusetne przedstawienie „Opowieści wigilijnej” K.Dickensa, w reżyserii Krystyny Jakóbczyk.

Rok 2004 pożegnaliśmy toastem sylwestrowym spełnionym przez widzów i aktorów. Tym razem tradycyjna lampka szampana uświetniła dwa spektakle: „Prywatną klinikę” i groteskę zatytułowaną „Chamlet, czyli co się dzieje w państwie duńskim...”

 

Listopad 2004

5 listopada „Śluby panieńskie” zainaugurowały naszą współpracę z Domem Kultury w Wolsztynie, gdzie wkrótce powstanie stała scena LT.

W pierwszych dniach listopada „Szalone nożyczki” odwiedziły Szczecin, Poznań i Kalisz; 14 listopada gościły w Pile.

7 listopada na naszej scenie wystąpił Staatstheater Cottbus, prezentując kabaret operowy „Riemannoper”. Niemieckojęzyczny spektakl spotkał się z dużym zainteresowaniem i uznaniem zielonogórskiej widowni.

16 listopada spektakl Nikołaja Kolady „Martwa królewna” w reżyserii Pawła Szkotaka, grany przez zespół Teatru Polskiego w Poznaniu, rozpoczął 12. Powinobraniowe Spotkania w Lubuskim Teatrze. Następnego wieczoru oglądaliśmy zrealizowane w Teatrze Jeleniogórskim „Dialogi o zwierzętach” Aleksandra Żelezcowa, w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego. Tegoroczny Przegląd przebiegał pod hasłem „W kręgu dramatu rosyjskiego”.

Aktorka naszego Teatru Beata Beling przywiozła z zorganizowanego przez UAM w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Słowa - Verba Sacra nagrodę, w postaci nagrania telewizyjnego recitalu.

W listopadzie , zrealizowane na scenie LT spektakle „Czaszka z Connemara” i „Prywatna klinika”, wzięły udział w 21. Gorzowskich Spotkaniach Teatralnych.

20 listopada gościliśmy w Lubuskim Teatrze Irenę Kwiatkowską. Mistrzyni kabaretu partnerowali: Dorota Marczyk, Janusz Szrom i Kuba Stankiewicz.

21 listopada, podczas 12. Powinobraniowych Spotkań, odbyła się druga w bieżącym sezonie premiera: „Ożenek” M.Gogola, w reżyserii Bogdana Kokotka, scenografii Krzysztofa Małachowskiego, z muzyką Zbigniewa Siwka. W roli Fiokły – gościnnie – Anna Seniuk.

W ostatnim dniu listopada „Rewizor” M.Gogola w reżyserii Jana Klaty, zrealizowany na scenie Teatru im.J.Szaniawskiego w Wałbrzychu, zakończył 12. Powinobraniowe Spotkania w Lubuskim Teatrze.

 

Październik 2004

Zrealizowana na naszej scenie „Koronacja” Marka Modzelewskiego, w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej, 9 października wzięła udział w XXXIV Jeleniogórskich Spotkaniach Teatralnych.

11 października odbyła się uroczystość symbolicznego otwarcia sezonu 2004/2005 ( Lubuski Teatr pracował w tym roku właściwie bez przerwy, z uwagi na Lato z Muzami). Widzowie obejrzeli spektakl Bernarda Slade „Po latach o tej samej porze”, w reżyserii Zdzisława Wardejna. Odbyła się również aukcja foteli, które zapełnią widownię sali im.St.Hebanowskiego. Na początek sprzedano ich 10.

W tym samym dniu naszą „Prywatną klinikę” w reżyserii Jerzego Bończaka oglądano w Skwierzynie. W następnym tygodniu ten sam spektakl pojechał do Krosna Odrz. i Międzyrzecza, a przyjęta do naszego repertuaru sztuka „Po latach o tej samej porze” – do Polkowic.

24 i 25 października zagraliśmy „Moralność pani Dulskiej” w Jaworznie i Przemyślu.

 

Wrzesień 2004 

4 września zaczęły się 7. Winobraniowe Spotkania w LubuskimTeatrze. Na początek - „Prywatna klinika” z udziałem Jerzego Bończaka, potem była „Ulica szarlatanów” ze Zbigniewem Zamachowskim i młodymi wokalistami – laureatami Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję” (na życzenie publiczności zorganizowaliśmy drugi spektakl). Katarzynę Skrzynecką i Dariusza Kordka oglądaliśmy w spektaklu Teatru na Woli „Sztuka kochania czyli serdeczne porachunki” Jadwigi Has. 8 września gościliśmy na naszej scenie Ewę Dałkowską i Jacka Różańskiego w komedii Bernarda Slade „Po latach o tej samej porze”. Potem był recital Jerzego Połomskiego, a następnie Barbara Wrzesińska w prezentowanej przez Teatr im. J. Osterwy z Gorzowa komedii J.Patricka „Każdy kocha Opalę”. Na zakończenie – 12 września również komedia – spektakl LT z udziałem Zdzisława Wardejna „Szalone nożyczki’. W 7. Spotkaniach uczestniczył także nasz „Prowincjonalny playboy”. W Galerii na Balkonie, jako imprezy towarzyszące, dwie wystawy fotograficzne: „Gwiazdozbiór Jerzego Kośnika” i Marka Rybackiego „Moje pożegnanie z tradycją”.

12 września, korzystając z gościnności Domu Sztuki na Ursynowie, nasza „Prywatna klinika” przeniosła się na jeden wieczór do Warszawy. Tę samą sztukę 26 września zaprezentowaliśmy publiczności wrocławskiej.

29 września zagraliśmy w Cottbus „Poskromienie złośnicy” W.Szekspira, w reżyserii Grzegorza Matysika, rozpoczynając w ten sposób współpracę z tamtejszym Sttatstheater. Tekst sztuki był tłumaczony symultanicznie.

 

Sierpień 2004 

7 sierpnia Lubuski Teatr wyprawił się aż pod Zamość. Spektakl „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” Petra Zelenki został zaproszony - jako impreza towarzysząca - do Zwierzyńca, gdzie odbywała się 5. Letnia Akademia Filmowa.

Spektakle LT uczestniczyły w Międzynarodowych Plenerowych Spotkaniach ze Sztuką. 22 sierpnia żarska publiczność obejrzała w parku ŻDK „Porwanie królewny Bluetki” i „Prowincjonalnego playboya”.

Lubuski Teatr był w tym roku współrealizatorem bogatego w wydarzenia LATA Z MUZAMI. Na naszej Scenie w Podwórku oglądaliśmy „Teatry pod chmurką”, uczestniczyliśmy w „Wieczorach z gwiazdą” oklaskując Hankę Bielicką, Mariana Opanię ,Emilię Krakowską i innych artystów. Podziwialiśmy teatry uliczne i wiele przedstawień dla najmłodszych. Przez cały lipiec i sierpień. Wszystko w ścisłej współpracy z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury, od którego Lubuski Teatr dostał na koniec piękną laurkę z podziękowaniem za „wspólne ubarwianie MUZAMI miasta i ludzkich dusz w letnią kanikułę”. Dziękujemy !

W ostatnim tygodniu sierpnia nasze „Szalone nożyczki” oglądała publiczność w Warszawie oraz w Czechowicach – Dziedzicach.

 

Lipiec 2004 

10 lipca na Dużej Scenie Teatru Powszechnego w Warszawie odbył się, zrealizowany w naszym Teatrze spektakl „Iwona, księżniczka Burgunda”, w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Przedstawienie zostało zaproszone do udziału w trwających cztery dni Spotkaniach Gombrowiczowskich, zorganizowanych z okazji setnej rocznicy urodzin Witolda Gombrowicza.

18 lipca zmarł nagle w wieku 59 lat ś.p. Ryszard Żuromski, aktor i reżyser, dyrektor i kierownik artystyczny Lubuskiego Teatru w latach 1974-1976. Czas jego dyrekcji pamiętamy jako obecność teatru w domach studenckich, klubach, halach fabrycznych, jako okres nocnych, wielogodzinnych dyskusji popremierowych . Duża Scena była w remoncie a o teatrze tyle się wtedy pisało i mówiło.

 

 

Ostatnia aktualizacja 18.12.2007r. g.21:02
Wersja do druku e-mail wstecz wstecz do góry do góry
20.10.2020 r.
Najbliższe przedstawienie:


Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje oraz repertuar LT, wpisz swój adres e-mail:

dodaj usuń
OK
 
Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz je zadać naszym pracownikom:
Impresariat LT


Łączy Nas ZielMAN

Zielonogórski Ośrodek Kultury
Zielonogórski
Ośrodek Kultury


Pajacyk

Serwis internetowy Lubuskiego Teatru dostępny jest za pośrednictwem ZMSK ZielMAN - www.zielman.pl