Aktualności
X Winobraniowe Spotkania Teatralne
Monodram
Leony 2007
Zespół art.
Repertuar
O repertuarze
W przygotowaniu
Przegląd Współczesnego Dramatu
II Letni Festiwal Off Teatr
Winobraniowe Spotkania Teatralne
Powinobraniowe Spotkania Teatralne
Nowe fotele
Sponsorzy
Noce poezji
Oferta dla szkół
Leony 2006
Kronika
Archiwum
O Teatrze
Wydawnictwa
Linki
Przetargi
Projekty
Kontakt
Liczba odwiedzin:
000000
od 10.04.2007

 KONTAKT

 

DYREKTOR NACZELNY I ARTYSTYCZNY
Robert Czechowski

tel./fax. 068 452 72 52, 068 452 72 72 do 75 w. 24
robert.czechowski@teatr.zgora.pl


ZASTĘPCA DYREKTORA
Andrzej Nowak

tel./fax. 068 452 72 52, 068 452 72 72 do 75 w. 24
andrzej.nowak@teatr.zgora.pl


Kierownik Literacki
Wojciech Śmigielski
fax. 068 452 72 52, tel. 068 452 72 72 do 75 w. 42
literacki@teatr.zgora.pl


Sekretariat/ Dział Kadr
Anna Tytuła
tel./fax. 068 452 72 52, 068 452 72 72 do 75 w. 24
sekretariat@teatr.zgora.pl


Główna Księgowa
Maria Pigulska
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 26, fax. 068 452 72 52
gk@teatr.zgora.pl


Dział Administracji
Grażyna Bogusławska
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 50, fax. 068 452 72 52
administracja@teatr.zgora.pl


Dział Techniczny
Helena Bondyra
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 52, fax. 068 452 72 52
dzialtechniczny@teatr.zgora.pl


Specjalista ds. marketingu
Tomasz Korniluk
tel./fax. 068 452 72 52, 068 452 72 72 do 75 w. 49
lubuski@teatr.zgora.pl


Impresariat:
impresariat@teatr.zgora.pl

Krzysztof Polus
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 35

Aneta Michałowska
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 63

Magdalena Pawlak
tel. 068 452 72 72 do 75 w. 63


Lubuski Teatr
al.Niepodległości 3/5
65-048 Zielona Góra

fax. 068 452 72 52

 

 

Ostatnia aktualizacja 18.12.2007r. g.21:02
Wersja do druku e-mail wstecz wstecz do góry do góry
13.12.2017 r.
Najbliższe przedstawienie:


Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje oraz repertuar LT, wpisz swój adres e-mail:

dodaj usuń
OK
 
Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz je zadać naszym pracownikom:
Impresariat LT


Łączy Nas ZielMAN

Zielonogórski Ośrodek Kultury
Zielonogórski
Ośrodek Kultury


Pajacyk

Serwis internetowy Lubuskiego Teatru dostępny jest za pośrednictwem ZMSK ZielMAN - www.zielman.pl